My na zawodach

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zawodnikami 🙂

Zuzia Szymanowicz

Obecnie startuje w konkurencjach klasy mini LL – ma za sobą dwa starty w zawodach wyjazdowych w Zieleniewie i Nowielicach oraz  dwa starty na zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka. Startuje na koniu Ismena.

Jula Michniewicz

Obecnie startuje w konkurencjach klasy mini LL – ma za sobą jeden start w zawodach wyjazdowych w Nowielicach oraz  dwa starty na zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka. Startuje na koniu Żuczek.

Wiki Kimsa

Amazonka ta ma za sobą jeden start w klasie mini LL w zawodach wyjazdowych w Nowielicach oraz jeden start w klasie mini LL i LL na zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka. W Nowielicach startowała na koniu Ismena, w zawodach stajennych na koniu Jowita wł Magdaleny Bagińskiej.

Weronika Jędrzejczyk

Amazonka ma za sobą starty wyjazdowe m.in w Zieleniewie, Nowielicach oraz w zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka. Startuje w klasach mini LL oraz LL. Na zawodach jechała na Żuczku, Ismenie oraz Pret’a Porterze

Ewa Kubiak

Amazonka ma za sobą udane starty w zawodach wyjazdowych w : Nowielicach, Zieleniewie, Budzistowie i Benicach oraz w zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka Brała udział w konkurencjach mini LL i LL na koniach : Ismena, Nico, Laser.

Natalia Jastrzębska

Amazonka ma za sobą udane starty na zawodach wyjazdowych w Nowielicach, Zieleniewie, Benicach oraz na zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka. Brała udział w konkurencjach mini LL i LL na koniach Żuczek, Hulagu,, Hayfa, Baltona

Ola Senderska

Brała udział w zawodach wyjazdowych w Zieleniewie, Nowielicach oraz na zawodach w naszej Stajni Pestka. Uczestnczyła w konkurencjach mini LL i LL, na koniach Hayfa, Arktyka.

Karolina Ożarowska

Amazonka brała udział w zawodach wyjazdowych w Nowielicach, Benicach oraz w zawodach stajennych w stajni Pestka. Brała udział w konkurencjach LL i L na koniu Hayfa

Agnieszka Bodnar

Amazonka wzięła jak dotąd udział w zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka w konkurencji mini LL na koniu Nitra

Weronika Nieżurawska

Weronika ma za sobą start w zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka na koniu Carissimo.

Magda Kołata

Brała udział w zawodach stajennych w klasie mini LL i w kokursie barier w zawodach stajennych w naszej Stajni Pestka na koniu Nico.

GALERIE ZAWODÓW

ZAWODY ZIELENIEWO

ZAWODY BUDZISTOWO

ZAWODY